Soki Sadvit – Recenzja

Serdecznie zapraszam na recenzję soków Sadvit, które dostałam do degustacji.

Firma Sadvit to rodzinna firma działająca w grójecko – wareckim zagłębiu sadowniczym. Od kliku pokoleń ich tradycją rodzinną jest produkcja jabłek. Aktualnie w ich sadzie znajdziecie: całą grupę Jonagold, Galę, Ligol, Gloster, Idared, Champion, Golden. Są to dość popularne i znane odmiany, które mają szeroką gamę zastosowań, również do produkcji soków. Smak każdej odmiany jest wyjątkowy. Jako że jestem po szkole ogrodniczej więc wam to mogę potwierdzić, możecie mi zaufać, wiem co mówię 🙂

Firma oferuje również soki 100% z aroni, wiśni, czarnej porzeczki, maliny jako dodatek do soku jabłkowego.

W ofercie firmy Sadvit znajdziecie:

  • Soki DRINKME
  • Soki Sadvit 250ml, 1,5L
  • Smoothies EatMe 250ml
  • Soki Sadvit 5L

Soki są w 100% naturalne i smaczne, ponieważ przykładają bardzo dużą uwagę do jakości owoców oraz warzyw, które znajdziecie w ich produktach.

Ciekawostką jest również to, że firma Sadvit prowadzi usługę tłoczenia i zapraszają wszystkich, którzy chcą wytłoczyć sok z własnych owoców. Jest to bardzo dobry sposób na zagospodarowanie pełnowartościowych owoców, które nie zawsze spełniają wymogi owoców deserowych. Czyż to nie wspaniały pomysł?!

A teraz do sedna 🙂

Zacznę od tego, że paczka przyszła bardzo profesjonalnie i ładnie zapakowana, bez obaw że coś się rozbije czy rozleje. Soki, które otrzymałam to soki DRINKME, soki Sadvit 250ml, smoothies EatMe 250ml oraz soki Sadvit 5L.

Soki te już po pierwszym łyku, już po pierwszym użyciu zaskoczyły mnie swoim naturalnym smakiem. Czuć w nich dosłownie każdy owoc a po otwarciu butelki pięknie pachnie ogrodem, tak jakby się stało w samym środku sadu. Soki są naturalnie mętne a to znaczy, że są 100% i warto wspomnieć, że soki rozlane są do szklanych butelek (oprócz soków 5l ze specjalnym korkiem) więc samo za siebie mówi, że naturalność i ekologia są na pierwszym miejscu.

Soki DRINKME to soki do picia, nie za słodkie, idealnie gaszące pragnienie. Ich skład jak widzicie na zdjęciu poniżej mówi sam za siebie. Doskonałe na każdą porę roku, na każdy spacer czy przejażdżkę rowerem, do pracy czy szkoły. Wciśnięta zakrętka buteleczki świadczy o tym, że sok jeszcze nie był otwierany. Jeśli został już otwarty to „strzela”. Ja bardzo lubię bawić się „strzelać” już otwartą zakrętką, wy też? 🙂 A moje dziecko śmieje się przy tym jak szalone 🙂

Soki Sadvit 250ml to soczki, które możemy używać do herbaty lub rozcieńczać z wodą. Mają bardzo ciekawy smak i sprawiają że pijemy coś naprawdę wyjątkowego a nie tylko zwykłą herbatę czy wodę z sokiem. Skład bardzo zadowalający, kalorii niewiele, tłuszczu prawie w ogóle a cukier naturalny z owoców. Cud miód i malina po prostu! 🙂

Smoothies EatMe 250ml to wspaniała, bardzo smaczna i mega sycąca przekąska do picia. Sprawdzi się w pracy gdy nie mamy zbytnio czasu na zjedzenie czegoś a możemy popijać właśnie takie smoothie. Z powodzeniem również możemy je spakować dzieciom do szkoły, toż to samo zdrowie i witaminy a przy okazji uzupełniają potrzebne płyny.

Sok Sadvit 5L , jabłko pomarańcza to bardzo smaczny sok i fantastyczny pomysł na rodzinne popijanie zdrowych soków. Duże 5 litrowe pudełko w którym znajduje się specjalny worek z korkiem do rozlewania. Idealny dla całej rodziny, na rodzinne imprezy, grille i różne uroczystości. Nie dość że łatwe w obsłudze, nie zabierają dużo miejsca, pojemność idealna dla dużej rodziny to jeszcze mamy pewność, że podajemy swoim bliskim to co najlepsze. Sok smakuje wprost wyśmienicie! Czuć w nim jedynie jabłko i pomarańczę, tak jak pisze w jego składzie, sok jest naturalnie mętny, smak jest wyrazisty i smakuje całej mojej rodzinie.

Osobiście jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam degustować soki Sadvit. Sama się przekonałam, że są to NAPRAWDĘ soki 100% bez żadnej ściemy, bez żadnych dodatkowych ulepszaczy, czyli po prostu to co dała nam natura i to co każdy z nas chce podarować sobie i swojej rodzinie, tylko co to najlepsze a soki Sadvit takie właśnie są! Ale żeby się przekonać trzeba spróbować, więc zachęcam Was do zakupów soków Sadvit by skosztować tylko to co najlepsze daje nam natura. Serdecznie polecam!

Tutaj firmę Sadvit znajdziecie na Facebook https://www.facebook.com/sadvit

A tutaj link do strony https://sadvit.pl/

By Marenza serdecznie poleca soki Sadvit!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *