Vegan Cola Vitamizu

Vegan Cola od Vitamizu to napój gazowany o smaku coli z naturalną kofeiną. Vegańska cola w zielonej puszce, według mnie smakuje troszkę inaczej niż zwykła cola a to dlatego że napój ten nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników oraz glutenu. Słodzony jest mieszanką cukru i stewii, dzięki czemu obniżona została kaloryczność, warto zaznaczyć, że 100 ml napoju zawiera tylko 28 kcal. Naturalna kofeina, która występuje w Vegan Coli, pochodzi z zielonych ziaren kawy nie poddanych obróbce termicznej.

Jak smakuje? Moim zdaniem Vegańska Cola różni się smakiem od zwykłej coli aczkolwiek nie odchodzi aż tak bardzo smakiem. Gdy otwieram puszkę czuję zapach jak na razie przeze mnie niezidentyfikowany, może pachnie zieloną kawą? Szczerze mówiąc nie wiem, nigdy nie poznałam zapachu zielonej kawy. Ale jak tylko uda mi się ustalić ten zapach to z pewnością dam znać 🙂

Kolor ma taki sam jak znana nam do teraz zwykła Cola. Z racji tego, że jest tak mało kaloryczna możemy sobie na nią pozwolić częściej ale oczywiście z umiarem. Myślę, że osobom na diecie trochę cukru i kofeiny nie zmarnuje zdrowia a tym bardziej wysiłku włożonego w dietę 🙂  Vegan Cola jak już wspominałam zawiera kofeinę i cukier więc nie poleca się jej kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom z nadciśnieniem i oczywiście dzieciom.

Osobiście nie jestem zwolenniczką gazowanych napojów ale nie ukrywam,że od czasu do czasu lubię wypić sobie puszeczkę coli. Zwłaszcza gdy coś mi „siedzi” na żołądku więc wypijam pół szklanki,wtedy się porządnie odbije i już po żołądkowym problemie 🙂

Poza tym zgrabna i poręczna puszka o ładnym naturalnym zielonym kolorze przyjaznym naturze zmieści się do każdej torebki czy kieszeni 🙂 Dobrze schłodzona smakuje naprawdę wyśmienicie!

A na koniec taki miły i myślę,że ważny akcent 🙂

Polecam Vegan Cola Vitamizu

Polecam Vitamizu https://vitamizu.com/pl/

Facebook https://www.facebook.com/VeganCola/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *