Soki VICTORIA CYMES

Zapraszam na recenzję soków Victoria Cymes.

Jakie są zasady zdrowego odżywiania według nowoczesnej dietetyki? Odżywiaj się regularnie, wybieraj produkty jak najmniej przetworzone, jedz jak najwięcej warzyw, a owoce w dwóch porcjach dziennie, ogranicz spożycie węglowodanów – to najważniejsze zalecenia dietetyków dotyczące zdrowego żywienia. Ja dodam do tego jeszcze więcej się ruszaj i przede wszystkim miej „czystą głowę”. Czystą czyli bez stresu i myśli że musi się schudnąć a diety cud nie działają. A wystarczy podejść do tego tematu zdrowo i bez nacisku a wszystko, powoli ale stanowczo pójdzie do przodu. By pomóc swojemu organizmowi obudzić się z letargu i pobudzić go do działania polecam pić co najmniej 2 litry wody każdego dnia i do tego uzupełniać witaminy również w postaci soków na przykład od VICTORIA CYMES.

Smaki Victorii to zdrowe, naturalne soki, które naprawdę smakują jak prawdziwy sok a nie te z domieszką wody, cukru i różnych dodatków smakowych. Z każdym łykiem soku Victorii czuć świeżo wyciśnięty sok ze świeżych owoców czy warzyw, mają naturalny kolor i zapach. Soki są naturalnie mętne a ich rozwarstwienie jest procesem naturalnym. Soki doskonale ugaszą pragnienie a przy tym dostarczą nam odpowiednią ilość witamin.

Smoothie VICTORIA CYMES

Smoothie to równie pyszne i zdrowe produkty Victorii, które zaspokoją mały głód, nawodnią i dodadzą energii. Smakują naturalnie i oryginalnie, mimo iż są pasteryzowane to po ich otwarciu trzeba je spożyć do 24 godzin. Poza tym małe zgrabne buteleczki zarówno smoothie jak i soków pozwalają na to by je wziąć ze sobą i w razie potrzeby uzupełnić niedobór witamin podczas spaceru, pracy czy innego wysiłku.

Kiedyś mówiło się „Pij mleko będziesz wielki”. Myślę,że i tu można zastosować podobne powiedzenie „Pij zdrowe soki będziesz zdrowy” 🙂 Pamiętajmy,że zdrowe odżywianie nie zawsze wiąże się z restrykcyjną dietą, ciężkimi ćwiczeniami na siłowni i odmawianiem sobie wszystkiego. Czasem wystarczy zmiana żywieniowych nawyków (np: mniejszy talerz, mniejsze porcje, powolne przeżuwanie każdego kęsa) a potem całkowita likwidacja „niezdrowego jedzenia” i wprowadzanie zdrowych produktów, zamienników. Uwierzcie mi można jeść naprawdę SMACZNIE i ZDROWO.

A tymczasem miejcie piękne dni, zaczynajcie dzień zdrowo i z uśmiechem 🙂

Polecam produkty VICTORIA CYMES

Strona na FB: https://www.facebook.com/victoriacymes/?epa=SEARCH_BOX

Strona www: https://swiezesoki.pl/

2 komentarze

 • Aaa

  Te soki mają bardzo dużo cukru, w jednej bulelce aż 27,5 g cukru to jest 5,5 łyżeczki, więc mam wątpliwość co do ich właściwości zdrowotnych.

  • Dziękuję za opinię. To cukier z wyciśniętych owoców i warzyw, one też w sobie zawierają cukier 🙂
   Ale co nie zmienia faktu, że trzeba czytać etykiety i wybierać rozsądnie, według własnych upodobań 🙂
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *