Recenzja stojaka na przyprawy

Kochani chciałabym wam przedstawiać a zarazem polecić świetny i jakże przydatny kuchenny gadżet czyli przyprawnik, który naprawdę warto mieć w swojej kuchni.

Są rzeczy bez których każda kuchnia nie może się obyć. Bez nich nie będziemy w stanie gotować, kroić, a na pewno zajmie to o wiele więcej czasu. Nasze makarony, kasze, mąki czy przyprawy też muszę mieć swoje miejsce w naszym kuchennym świecie. I właśnie jedną z tych najpotrzebniejszych rzeczy jest między innymi przyprawnik. Warto mieć taki stojak na przyprawy i na bieżąco go uzupełniać. W końcu to odpowiedni bukiet przypraw jest kropką nad „i” wszystkich potraw. Nie musimy przygotowywać wyszukanych dań – nawet makaron z sosem pomidorowym może być wykwintny, jeśli zostanie odpowiednio doprawiony. Przyprawy przydają się także do wzbogacenia smaku kaw i herbat. Nasi goście będą oczarowani rozgrzewającą herbatą z imbirem i goździkami lub kawą z wanilią lub cynamonem. Warto też zawsze mieć zapas cukru, mąki i jajek – z tego zawsze da się wyczarować coś niesamowitego.Przyprawnik, który posiadam jest przyprawnikiem szufladowym,można go łączyć z kolejnymi przyprawnikami i w ten sposób je przedłużyć.

Mój przyprawnik znalazł swoje miejsce na blacie kuchennym, bo szuflady mam niestety zbyt niskie. Ale to nie problem a wręcz zaleta ponieważ przyprawnik tak naprawdę może stać w miejscu,w którym nam najbardziej odpowiada. Wszystkie przyprawy mam pod ręką, zerkam tylko na niego i wybieram przyprawę, którą właśnie potrzebuję.

Szybko się go obsługuje.

Wybieram przyprawę,którą potrzebuję …

Wysuwam przyprawę i gotowe 🙂

Złożenie takiego przyprawnika wcale nie jest takie trudne bo do każdego zestawu załączona jest czytelna i zrozumiała instrukcja.

Do kompletu dołączone są również paseczki z nazwami przypraw do przyklejenia jak również puste paseczki do wpisania swoich przypraw.

Ja na swoim przyprawniku w wolne miejsca wpisałam nazwy ołówkiem by potem móc łatwo je zmazać i wpisać inne, które aktualnie mam.

Także Kochani zapraszam do zaopatrzenia się w ten świetny i przydatny przyprawnik 🙂

Mam nadzieję,że rozwiałam wasze wątpliwości co do zakupu i zaopatrzenia się w stojak na przyprawy a recenzja okazała się przydatna 🙂

Szczerze polecam firmę Przyprawnik http://www.przyprawnik.com.pl/

A tu znajdziecie ich fan page na facebooku http:// https://www.facebook.com/PRZYPRAWNIK/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *